Arnis Mednis

Arnis Mednis
Jānis Škapars/TVNET

Mūziķis, komponists, dziedātājs. Grupas “Odis” dalībnieks. Izdevis sešus studijas albumus. Mūzikas autors teātra izrādēm “Pepija” un “Superdetektīvs Blumkvists”. Viens no zināmākajiem populārās mūzikas izpildītājiem vairāku gadu desmitu garumā.

2011. gadā Arnis pārcieta smagu insultu, kura sekas bija kreisās puses paralīze, attiecīgi arī daļējs darba spēju zaudējums. Pēc veiksmīga ārstniecības un fizioterapijas kursa, ar cītīgu darbu un neatlaidību mūziķa veselības stāvoklis uzlabojās un Arnis spēja atsākt profesionālo darbību.

“Fonds Līdzskaņa” ar ziedotāju atbalstu sedzis jauna darbarīka – sintezatora, kas ļauj mūziķim turpināt profesionālo darbību un radīt jaunus skaņdarbus, iegādes izmaksas.

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums