Ar akciju "Izskrien sirsniņu" aicina atbalstīt tradicionālo "Mūziķu labdarības skrējienu"

Ar akciju "Izskrien sirsniņu" aicina atbalstīt tradicionālo "Mūziķu labdarības skrējienu"

Nodibinājums "Fonds Līdzskaņa", kas sniedz atbalstu grūtībās nonākušiem mūziķiem, gaidot "Mūziķu labdarības skrējienu 2024" izsludina akciju #IzskrienSirsniņu. "Izskrien sirsniņu" ir aizraujoša iniciatīva, kas aicina sabiedrību iesaistīties izaicinājumā, izskrienot, izstaigājot vai kā citādi izveidojot sirds formas maršrutu savas pilsētas ielās, simbolizējot mīlestību un atbalstu mūziķiem, kuri saskārušies ar dzīves grūtībām.

Jau ziņots, ka arī šogad, 14. septembrī Rīgā, pie Māras dīķa, "Fonds Līdzskaņa" rīkos nu jau tradicionālo "Mūziķu labdarības skrējienu 2024". Akcija "Izskrien sirsniņu" ir kā iesildīšanās pirms "īstā" skrējiena septembrī:

"Aicinām visus mūziķus un mūzikas fanus, visus skriešanas entuziastus un vienkārši aktīvus cilvēkus piedalīties akcijā "Izskrien sirsniņu"," aicina nodibinājuma "Fonds Līdzskaņa" vadītāja Liena Edvardsa. "Tādējādi jūs ne tikai uzlabosiet savu sportisko formu, bet atbalstīsiet arī "Mūziķu labdarības skrējienu 2024" un mūziķus, kuri nonākuši dažādās dzīves grūtībās," uzsver Liena Edvardsa.

Iniciatīva "Izskrien sirsniņu" visas vasaras garumā aicina ikvienu dalībnieku izveidot savu sirds formas maršrutu jebkurā izvēlētā vietā un laikā, fiksējot to kādā lietotnē. Piedāvājam izmantot arī jau gatavus maršrutus, ko "Fonds Līdzskaņa" ir izveidojis lietotnē "Strava", kas pieejami ŠEIT sadaļā "routes". Pēc distances veikšanas dalībnieki tiek aicināti dalīties ar savu sirds formas maršrutu sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #IzskrienSirsniņu, atzīmējot "Fondu Līdzskaņa", un izaicināt savus draugus un sekotājus.

"Izskrien sirsniņu" ne tikai veicina fizisko aktivitāti un sabiedrības iesaistīšanos, bet arī simboliski parāda atbalstu un mīlestību mūziķiem, kuriem nepieciešama palīdzība. Katrs no mums var būt daļa no kaut kā lielāka, sniedzot atbalstu tiem, kuri ir devuši mums mūziku, kas iedvesmo, mierina un pavada dzīves svarīgākajos mirkļos. Protams, ikviens "Izskrien Sirsniņu" dalībnieks 14. septembrī ir laipni gaidīts "Mūziķu labdarības skrējienā 2024".

"Mēs esam pateicīgi par katru soli, kas tiks sperts un katru sirsniņu, kas tiks izskrieta," komentē "Fonda Līdzskaņa" vadītāja Liena Edvardsa. "Tas ir veids, kā mēs varam parādīt mūsu mīlestību un atbalstu mūziķiem, kuri ir radījuši mums visiem tik ļoti nozīmīgo mūziku."

Aicinām ikvienu izmantot šo unikālo iespēju demonstrēt savu atbalstu un radīt pozitīvas pārmaiņas mūziķu dzīvēs. Piedalieties "Izskrien sirsniņu" aktivitātē, dalieties dziesmā un atbalstiet tos, kam tas ir nepieciešams.

Atgādinām, ka jau šobrīd ir iespējams pieteikties dalībai "Mūziķu labdarības skrējienā 2024", reģistrējoties mājaslapā lidzskana.lv. Dalības maksa ir ziedojums 10 eiro apmērā. Visi skrējienā iegūtie līdzekļi tiks novirzīti grūtībās nonākušu mūziķu atbalstam.

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums