Aleksandrs Šlujevs

Aleksandrs Šlujevs
Personīgais arhīvs

Kantri grupu “Dakota” un “Mirta & Hot Accoustics” dalībnieks, vijolnieks un ermoņiku spēles meistars. Piedalījies tādu grupu kā “Labvēlīgais tips”, “Arnis Mednis un Ex-Patriots”, “Kantoris 04”, “Līvi”, “Tērvete”, “Roja”, “Inokentijs Mārpls”, “Jānis Vanadziņš un grupa Hot Dogs”, “Monro” un daudzu citu grupu albumu ierakstos.

Aleksandrs jeb Saša 2017. gada rudenī negadījumā traumēja roku, zaudējot četrus kreisās rokas pirkstus. Tika veikta sarežģīta mikroķirurģiska operācija, lai tos glābtu, bet sākās gangrēna un piešūtos pirkstus nācās zaudēt atkal. Rezultātā izdevās glābt vienu no zaudētajiem pirkstiem, un pēcāk sekoja ilgstošas ergoterapijas nodarbības un rehabilitācija, kurām pateicoties tika atgūta abu atlikušo kreisās rokas pirkstu kustību spēja. Gada laikā, pārliekot lielāko slodzi no kreisās uz labo roku, attīstījās labā pleca locītavas periartrīts, plīsa saites. Locītavā veidojās sastrutojums un bija jāveic steidzama operācija.

“Fonds Līdzskaņa” sniedza palīdzību, veicot rehabilitācijas un ārstniecības izdevumu apmaksu. Pateicoties ziedotāju atbalstam un Aleksandra draugu rīkotajam koncertam klubā “Četri balti krekli”, nodrošinājām kreiļu vijoles iegādi.

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums