Sīkdatņu lietošanas politika

Sīkdatne ir neliels burtu un ciparu fails, kuru mūsu mājaslapa prasa lietotāja pārlūkprogrammai, piemēram, Internet Explorer, Chrome, Firefox, Safari vai Opera, saglabāt lietotāja datorā vai mobilajā ierīcē. Sīkdatne atceras lietotāja darbības un izdarītās izvēles, kā arī ļauj nodrošināt vislabāko iespējamo pieredzi, apmeklējot mūsu mājaslapu. Bez sīkdatņu darbības mūsu mājaslapas pilna funkcionalitāte nebūtu iespējama. "Fonds Līdzskaņa" izmanto funkcionālās un analītiskās sīkdatnes.

Par funkcionālajām sīkdatnēm

Funkcionālās sīkdatnes ir nozīmīgi elementi, kas nepieciešami pareizai vietnes darbībai, lai lietotājam uzlabotu tās lietošanas pieredzi un mājaslapas funkcionalitāti. Sīkdatnes tiek izmantotas pieteikšanās informācijas saglabāšanai un drošas pieteikšanās nodrošināšanai. Sīkdatnes tiek uzkrātas mājaslapas funkciju optimizēšanai.

Par analītiskajām sīkdatnēm

"Fonds Līdzskaņa" mājaslapā tiek izmantots Facebook pixel un Google Analytics statistikas rīks, kas palīdz identificēt datu plūsmu uz mājaslapu, sniedzot lietderīgu informāciju par vietnē nepieciešamajiem uzlabojumiem. Analītiskās sīkdatnes tiek izmantotas ar mērķi identificēt kvalitātes standartus ierobežojošos faktorus, lai mājaslapas apmeklētājiem tās lietošanu padarītu funkcionāli ērtāku, vienlaikus nodrošinot aktuāla satura pieejamību.

Google Analytics sīkdatnes, kas nodrošina anonīmus statistikas datus

_utma

Nodrošina anonīmus statistikas datus, identificējot mājaslapas unikālos apmeklētājus. Sīkdatnes tiek uzglabātas 2 (divus) gadus.

_utmb

Nodrošina anonīmus statistikas datus, identificējot jaunus mājaslapas apmeklētājus un mājaslapas sesijas. Sīkdatnes tiek uzglabātas 30 (trīsdesmit) minūtes.

_utmc

Nodrošina anonīmus statistikas datus, identificējot sesijas beigas mājaslapā. Sīkdatnes tiek uzglabātas līdz sesijas beigām, kad tiek aizvērta mājaslapa.

_utmz

Nodrošina anonīmus statistikas datus, identificējot mājaslapas datu plūsmas avotus. Sīkdatnes tiek uzglabātas 6 (sešus) mēnešus.

_utmt

Nodrošina anonīmus statistikas datus, identificējot pieteikumu pieprasījumus. Sīkdatnes tiek uzglabātas 10 (desmit) minūtes.


Plašāka informācija par Google Analytics sīkdatnēm ir pieejama ŠEIT

Par atteikšanos no sīkdatņu saņemšanas

Atteikšanās iespējas no sīkdatņu saņemšanas un uzglabāšanas mājaslapas apmeklētāja ierīcē tiek nodrošinātas izmantoto pārlūkprogrammu iestatījumos. Plašāka informācija par sīkdatnēm un to atspējošanas tehniskajiem risinājumiem ir pieejama ŠEIT

Sīkdatņu izmantošanas politika apstiprināta 2019. gada 30. janvārī

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums