Palīdzība sniegta

Nepieciešamā naudas summa mūziķim Harijam Zariņam ir saziedota!

Nepieciešamā naudas summa mūziķim Harijam Zariņam ir saziedota!

21.11.2022 • Palīdzība sniegta

Nodibinājums “Fonds Līdzskaņa” informē, ka, pateicoties ziedotāju aktivitātei, nedēļas laikā ir saziedota visa izcilajam mūziķim Harijam Zariņam nepieciešamā naudas summa – 32 000 eiro – kas nepieciešama, lai segtu operācijas izmaksas Vācijas klīnikā.

Lasīt vairāk
Jānis Ruņģis

Jānis Ruņģis

08.03.2021 • Palīdzība sniegta

Multiinstrumentālists, dziesmu autors, producents, aranžētājs. Latvijā plašāk zināms kā profesionāls ģitārists. Grupas “Jāņa Ruņģa Klātbūtne” dalībnieks. 2020. gadā izdevis divus oriģinālmūzikas albumus, kas nominēti arī “Mūzikas ierakstu gadu balvai Zelta Mikrofons”.

Lasīt vairāk
Gunārs Meijers

Gunārs Meijers

31.12.2020 • Palīdzība sniegta

Gunārs Meijers (miris 17.06.2021.) savu vārdu Latvijas populārajā mūzikā pirmoreiz ierakstīja jau tālajā 1993. gadā, ar dziesmu “Meitene” debitēdams “Mikrofona” aptaujā un izpelnīdamies nedalītu uzmanību. Savukārt 1995. gadā klajā nāca mākslinieka debijas albums “Tikai tev”, kam sekojuši vairāk nekā 10 soloalbumi.

Lasīt vairāk
Jānis Lemežis

Jānis Lemežis

01.05.2020 • Palīdzība sniegta

Dziedātājs, saksofonists, dziesmu autors. Muzicējis kopā ar Latvijā un pasaulē plaši pazīstamiem māksliniekiem – Fēlikss Ķiģelis, Niks Matvejevs, Igo, Ivo Fomins, Līvi, Joseph Julian (UK), Rockie Charles (USA) u.c. Kā komponists Jānis plašākai auditorijai zināms kopš 2009. gada, kad kā viens no dziesmas „Mēs dzīvojam pasakās” autoriem kopā ar Ivo Fominu saņēma Autortiesību bezgalības balvu par visvairāk skanējušo dziesmu radio, televīzijā, koncertos un mehāniskajā ierakstā.

Lasīt vairāk
Arnis Mednis

Arnis Mednis

06.03.2020 • Palīdzība sniegta

Mūziķis, komponists, dziedātājs. Grupas “Odis” dalībnieks. Izdevis sešus studijas albumus. Mūzikas autors teātra izrādēm “Pepija” un “Superdetektīvs Blumkvists”. Viens no zināmākajiem populārās mūzikas izpildītājiem vairāku gadu desmitu garumā.

Lasīt vairāk
Sondra Zaļupe

Sondra Zaļupe

10.09.2019 • Palīdzība sniegta

Sondra ir mūzikas producente, biedrības “Soli priekšā melanomai” dibinātāja, mūziķa Riharda Zaļupes dzīvesbiedre. Vadījusi Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra sabiedriskās attiecībās un mārketingu, atbalstījusi un veicinājusi vokālās grupas “Latvian Voices” radošās gaitas un dzīvesbiedra, mūziķa Riharda Zaļupes radošos projektus.

Lasīt vairāk
Raitis Viļumovs

Raitis Viļumovs

12.08.2019 • Palīdzība sniegta

Ansambļa "Manta" dalībnieks. Grupas debijas albums "Manta" 2014. gadā saņēmis Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu "Zelta Mikrofons" kā gada labākais alternatīvās mūzikas albums. 2014. gadā mūziķis grupas “Aarzemnieki ” sastāvā ar dziesmu “Cake To Bake” pārstāvējis Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Kopenhāgenā, Dānijā.

Lasīt vairāk
Valda Rudzīte

Valda Rudzīte

07.06.2019 • Palīdzība sniegta

Ilggadēja Latvijas radio un TV estrādes un vieglās mūzikas orķestra dziedātāja. Latvijas radio sieviešu vokālā ansambļa dalībniece no 1979. gada. Dziedājusi arī jauniešu ansamblī “Freskas”, ar kuru koncertējusi Bulgārijā un Somijā.

Lasīt vairāk
Aleksandrs Šlujevs

Aleksandrs Šlujevs

01.04.2019 • Palīdzība sniegta

Kantri grupu “Dakota” un “Mirta & Hot Accoustics” dalībnieks, vijolnieks un ermoņiku spēles meistars. Piedalījies tādu grupu kā “Labvēlīgais tips”, “Arnis Mednis un Ex-Patriots”, “Kantoris 04”, “Līvi”, “Tērvete”, “Roja”, “Inokentijs Mārpls”, “Jānis Vanadziņš un grupa Hot Dogs”, “Monro” un daudzu citu grupu albumu ierakstos.

Lasīt vairāk
Dainis Dobelnieks

Dainis Dobelnieks

18.03.2019 • Palīdzība sniegta

Leģendārās grupas “Eolika” solists. Kvartets “Eolika” tika izveidots 1980. gadā un savas pastāvēšanas vēsturē sniedzis vairāk nekā 4000 koncertu, kļūstot par vienu no Latvijas estrādes mūzikas simboliem.

Lasīt vairāk
Guntars Mucenieks

Guntars Mucenieks

04.12.2018 • Palīdzība sniegta

Latviešu rokgrupas "Līvi" un radošās apvienības "Zvani" dalībnieks. Taustiņinstrumentālists, dziesmu autors un izpildītājs.

Lasīt vairāk
Valters Frīdenbergs

Valters Frīdenbergs

17.10.2018 • Palīdzība sniegta

Valters Frīdenbergs (miris 17.10.2018.) - mūziķis, grupu “Dzeguzīte”, “Putnu Balle”, “Tumsa” un dueta “Valters un Kaža” dalībnieks.

Lasīt vairāk
Aleksandrs Kublinskis

Aleksandrs Kublinskis

01.02.2018 • Palīdzība sniegta

Aleksandrs Kublinskis (miris 24.01.2018.) ir viens no ražīgākajiem latviešu komponistiem un izpildītājiem. Vairāk nekā 200 dziesmu un instrumentālu darbu autors. Sadarbojies ar grupu “Eolika”, Larisu Mondrusu, vadījis “Rīgas estrādes orķestri”. Atpazīstamākās autora dziesmas – “Noktirne”, “Zemeņu lauks”, “Minikleitiņa”, “Ābeles zied” u.c.

Lasīt vairāk
Uldis Krūmiņš

Uldis Krūmiņš

01.12.2017 • Palīdzība sniegta

Uldis Krūmiņš jeb Bigg Bush – ilggadējs grupas “Opus Pro” basģitārists, savas idejas realizē projektā “Wasptress”, ir bijis grupas “Bastards” un citu projektu dalībnieks.

Lasīt vairāk
Valdis Atāls

Valdis Atāls

23.05.2017 • Palīdzība sniegta

Valdis Atāls, īstajā vārdā Vladimirs Šatrovskis, ir folkmūziķis, dzejnieks un gleznotājs.

Lasīt vairāk
"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums