Ieskaties – “Fonds Līdzskaņa” e-veikalā tiek piedāvātas Latvijas mūziķu organizētas apmācības!

Ieskaties – “Fonds Līdzskaņa” e-veikalā tiek piedāvātas Latvijas mūziķu organizētas apmācības!
Publicitātes foto | Pixabay.com

Vai esi kādreiz vēlējies apgūt jaunu mūzikas instrumentu vai uzzināt kādi ir dziesmas sacerēšanas pamati? Mums ir lielisks piedāvājums!

Līdz ar šī brīža situāciju valstī un turpinot “Fonds Līdzskaņa” misiju – sniegt atbalstu grūtībās nonākušajiem mūziķiem, esam nākuši klajā ar īpašu iniciatīvu. Mūsu e-veikalā pret ziedojumu vari iegādāties dažādas apmācības un apgūt ko jaunu vai stiprināt esošās zināšanas pašmāju mūziķu vadībā. Šādi sniedzot finansiālu atbalstu gan konkrētajam mūziķim, kura nodarbību iegādājies, gan citiem mūziķiem, kuriem “Fonds Līdzskaņa” sniedz palīdzību veselības vai kādu likstu gadījumā. 

Kā norisinās e-apmācības?

  • Brīdī, kad iegādājies kādu no piedāvātajām apmācībām, mēs Tavus kontaktus nosūtīsim mūziķim, kurš 3-5 dienu laikā sazināsies ar Tevi, lai norunātu konkrētu dienu, laiku un digitālo tikšanās platformu.
  • Nosūtīsim Tev e-pastā ceļvedi, lai vari veiksmīgi sagatavoties savai privātstundai. Kas ir ļoti būtiski? Pārliecinies par stabilu interneta pieslēgumu, ierodies uz privātstundu savlaicīgi un iepriekš sagatavo visu nepieciešamo – kladi, rakstāmo, ūdeni un instrumentu, ja tāds būs nepieciešams.
  • Būtiski paturēt prātā – nebrīdinātas kavēšanas (vairāk kā 15 minūtes) vai neierašānās gadījumā, mūziķim ir tiesības mācībstundu atcelt un naudas atmaksa par pakalpojumu netiek atgriezta.

Ar mūziķiem ir iespēja vienoties par apmācībām klātienē.

Lai izdodās pieredzi bagātinoša un aizraujoša mācīšanās!

Iegādājoties apmācības, Tu sniedz atbalstu dubultā – finansiāli pasakoties mūziķim par apmācību, kā arī sniedzot savu pienesumu "Fondam Līdzskaņa", jo daļu ienākumu mūziķi ziedo grūtībās nonākušo kolēģu atbalstam. 

Iepazīsties ar e-apmācību piedāvājumu šeit. Informējam, ka apmācību piedāvājums laika gaitā tiks papildināts.

Ja esi iegādājies apmācības un Tev rodas kādas problēmas, kuras nevar atrisināt kopā ar mūziķi, sazinies ar mums, rakstot uz e-pastu:

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums