Aleksandrs Kublinskis

Aleksandrs Kublinskis
F64 Photo Agency

Aleksandrs Kublinskis (miris 24.01.2018.) ir viens no ražīgākajiem latviešu komponistiem un izpildītājiem. Vairāk nekā 200 dziesmu un instrumentālu darbu autors. Sadarbojies ar grupu “Eolika”, Larisu Mondrusu, vadījis “Rīgas estrādes orķestri”. Atpazīstamākās autora dziesmas – “Noktirne”, “Zemeņu lauks”, “Minikleitiņa”, “Ābeles zied” u.c.

2014. gadā Aleksandrs pārcieta insultu, kā rezultātā daļēji zaudēja redzi, pārvietošanās spējas, nespēja pats sevi apkopt. Ārstu prognozes bija pesimistiskas. Pēc apjomīgas terapijas un aktīviem rehabilitācijas pasākumiem, atgriezās funkcionālais stāvoklis, orientācijas un runas prasmes.

“Fonds Līdzskaņa”, pateicoties ziedotāju atbalstam, 2017. gadā spēja sniegt palīdzību Aleksandram, veicot medicīniskās rehabilitācijas apmaksu. Atbilstoši ārsta rekomendācijai vispārējā veselības un funkcionālā stāvokļa saglabāšanai un uzlabošanai, Aleksandram bija  nepieciešami rehabilitācijas pasākumi (fizioterapija, ergoterapija, logoterapija, masāža un vispārējā terapija, oftalmologa un stomatologa vizītes) rehabilitācijas centrā “Jaunķemeri”.

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums