Jānis Ruņģis

Jānis Ruņģis
Publicitātes foto

Multiinstrumentālists, dziesmu autors, producents, aranžētājs. Latvijā plašāk zināms kā profesionāls ģitārists. Grupas “Jāņa Ruņģa Klātbūtne” dalībnieks. 2020. gadā izdevis divus oriģinālmūzikas albumus, kas nominēti arī “Mūzikas ierakstu gadu balvai Zelta Mikrofons”.

Saistībā ar Covid-19 izplatību un valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, attiecīgi pulcēšanās ierobežojumiem un koncertdarbības aizliegumiem, kas bija galvenais ienākumu avots gan Jānim, gan daudziem citiem mūziķiem, Jānis nonāca finansiālās grūtības un nespēja segt pat ikdienas maksājumus.

“Fonds Līdzskaņa”, pateicoties ziedotāju atbalstam, varēja sniegt mūziķim palīdzību, veicot aktuālo maksājumu apmaksu valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā.

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums