Valda Rudzīte

Valda Rudzīte
Ekrānšāviņš no youtube video

Ilggadēja Latvijas radio un TV estrādes un vieglās mūzikas orķestra dziedātāja. Latvijas radio sieviešu vokālā ansambļa dalībniece no 1979. gada. Dziedājusi arī jauniešu ansamblī “Freskas”, ar kuru koncertējusi Bulgārijā un Somijā.

Māksliniece ir 3. grupas invalīde un pensionāre. Pirms 10 gadiem ielikta endoprotēze labajā gurnā. Ir bijuši 2 potītes lūzumi un ievietotas metāla skavas, kas apgrūtina staigāšanu. Pirms 5 gadiem bija mugurkaula lūzums divās vietās, kur ievietota litija skava. Nepieciešams atbalsts medicīnas un rehabilitācijas pakalpojumu izmaksu segšanai. 

2018. gadā Valdai radās sarežģījumi ar augšžokļa zobu protēžu stāvokli, kad visa pirms sešiem gadiem ievietotā protēze pilnībā sabruka. 

"Fonds Līdzskaņa" ar ziedotāju atbalstu sniedzis palīdzību Valdai Rudzītei, veicot medicīnisko manipulāciju izdevumu apmaksu, kā arī sedzot protēžu izgatavošanas izdevumus.

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums