Miķelis Vīte: Apgūsti bungas kopā ar vienu no pieprasītākajiem bundzeniekiem Latvijā

Miķelis Vīte: Apgūsti bungas kopā ar vienu no pieprasītākajiem bundzeniekiem Latvijā
Publicitātes foto

Apgūsti bungas tiešsaistē, izmantojot Zoom vai Skype platformu, vai vienojies ar mūziķi par apmācībām klātienē.

Ritms ir viņa dzīslās – Miķeļa Vītes kaislība un specialitāte ir sitaminstrumenti. Viņš ir viens no pieprasītākajiem un vadošajiem bundziniekiem Latvijā, kurš sadarbojas ar tādiem māksliniekiem kā Laima Vaikule, Raimonds Pauls, Renārs Kaupers, Intars Busulis, Labvēlīgais Tips, Linda Leen, Ralfs Eilands, Aminata, Melo-M un daudziem citiem. Miķelis ir mūziķis ar starptautisku vērienu – viņš ir pasniedzis bungu meistarklases un koncertējis ne vien Baltijā, bet arī dažādās Eiropas un Āzijas valstīs. Tāpat Miķelis ir sadarbojies ar tādiem Grammy māksliniekiem kā Donald Lawrence (Amerika), DePhazz (Francija), Simfonietta Rīga & Normunds Šnē (Latvija).

Apmācības: Apgūsti bungas tiešsaistē, izmantojot Zoom vai Skype platformu. Ir iespēja vienoties ar mūziķi par apmācībām klātienē. 

Izmantojamie palīglīdzekļi: Lai piedalītos, sākotnēji bungas nav nepieciešamas.

Cena: 15 EUR par 60 minūšu nodarbību

Iepazīsties ar piedāvājumu šeit.

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums