Mūziķu labdarības skrējiens 2023 "Pieliec plecu!" - jau šo svētdien!

Mūziķu labdarības skrējiens 2023 "Pieliec plecu!" - jau šo svētdien!

Jau svētdien, 8. oktobrī, Rīgā, pie Māras dīķa tiekamies uz "Fonds Līdzskaņa" organizēto Mūziķu labdarības skrējienu 2023 "Pieliec plecu!", kas šogad tiek rīkots sadarbībā ar "Radio SWH".

Jau svētdien, 8. oktobrī, Rīgā, pie Māras dīķa tiekamies uz "Fonds Līdzskaņa" organizēto Mūziķu labdarības skrējienu "Pieliec plecu!", kas šogad tiek rīkots sadarbībā ar "Radio SWH". Skrējiena laikā tiek vākti līdzekļi sociāli radošo nometņu organizēšanai, lai palīdzētu mūziķiem, kuri veselības problēmu vai citu grūtību dēļ nespēj pilnvērtīgi iesaistīties mūzikas nozares vai sabiedriskās aktivitātēs, atkal iekļauties sabiedrībā un atgriezties uz skatuves.

Pasākums notiks 2023. gada 8. oktobrī, Rīgā, pie Māras dīķa. Ierašanās un reģistrācija no plkst. 10.30. Skrējienā aicināts piedalīties ikviens – skrienot, nūjojot vai soļojot. Būs pieejamas divas distances: standarta distance 5,2 km kopgarumā (4 apļi apkārt Māras dīķim), kā arī īsākā distance – 1,3 km (viens aplis). Skrējiena laikā dalībniekus un skatītājus uzmundrinās dīdžejs Artis Volfs, bet pēc skrējiena ar muzikāliem priekšnesumiem visus pasākuma dalībniekus un apmeklētājus priecēs "Fonda Līdzskaņa" mūziķi un viņu draugi - grupas "Pirmais Kurss" un "Citi Zēni".

Pasākuma afiša:

Pasākuma programma:

Tiekamies svētdien, no plkst. 10.30, pie Māras dīķa!

"Līdzskaņa. Skanēt līdzi, būt iezvārotam, iešūpotam, paņemtam līdzi." -Valdis Atāls

Par mums

Par Fondu Līdzskaņa

“Fonds Līdzskaņa” atbalsta mūziķus, kuri devuši ievērojamu ieguldījumu Latvijas kultūras dzīvē, bet šobrīd dažādu iemeslu dēļ vairs nevar aktīvi darboties mūzikas nozarē. Fonds sniedz gan atbalstu veselības un sadzīvisku problēmu pārvarēšanai, gan piedāvā praktisku palīdzību, lai uzlabotu mākslinieka ikdienas apstākļus vai aktualizētu radošo darbību.

Vairāk par fondu Nodibinājuma statūti Nodibinājuma nolikums